PrimeLink® Mono – Xerox® B9000

Tiskárna Xerox® PrimeLink® C9065/C9070, nástupce světové jedničky v barevném produkčním tisku, a kopírka/tiskárna Xerox® PrimeLink® B9100/B9110/B9125/B9136 jsou postaveny, aby tisk pozvedly na novou úroveň – od černobílého po barevný a ještě dále. Vždy odvedou svou práci, a to v ohromující kvalitě, nabízí celou řadu nových aplikací, s maximální spolehlivostí, bezpečností a s využitím automatizací.

Zakázky pro vaše klienty, materiály na prezentaci grafického návrhu nebo marketingové materiály jako od profi tiskárny.

Šetří vám čas a přináší peníze.

PrimeLink Colour – Xerox C90/70
PrimeLink Colour – Xerox C90/70

 

  • Rozlišení tisku i kopírování 2400 x 2400 dpi
  • Rychlost skenování až 270 ipm
  • Maximální rozměr média 330 x 660 mm
  • 2x rychlejší než běžná tiskárna
  • třetinové náklady na tisk oproti stolní A3
  • Pokročilá správa barev a kalibrace pomocí spektrofotometru
  • Výkon a spolehlivost, kterou jste doposud nepoznali
  • Sytá černá a přesný soutisk

 

PrimeLink® Colour – Xerox® C90/70

Flexibilita jako vrozená vlastnost.

Více typů médií a možností dokončení vám umožní zvládnout více tiskových aplikací, aniž byste je museli někomu zadávat. Tiskněte na papír s gramáží až 350 g/m2. Tiskněte bannery, knižní přebaly a kalendáře do délky až 66 cm díky funkci Extra Long Sheet (XLS).

Chytré nástroje pro ještě vyšší kvalitu tisku.

Tisk je realizován ve vysokém rozlišení 2400 x 2400 dpi pomocí toneru s velmi nízkým bodem tavení a kvalita tisku je automaticky upravována pomocí nástrojů SIQA, plus tři možnosti tiskového serveru EFI dále zvyšující tiskovou kvalitu pro barevné tiskárny PrimeLink®.

Pracujte bez starostí.

Získejte komplexní ochranu prověřenou firmami a státními organizacemi, které bezpečnost rozhodně neberou na lehkou váhu. Celostní koncept brání přístupu neoprávněným uživatelům, okamžitě detekuje negativní změny a brání vaše citlivé dokumenty i data.

Jde nad rámec standardního tisku.

Zvyšte svou produktivitu díky přístupu k více než 40 aplikacím v rámci Galerie aplikací Xerox—, což je rostoucí zdroj inovativních nástrojů a služeb pro veškeré obchodní potřeby.

To vás nenechá v klidu!

Xerox vám pomáhá odlišit se. Ať už máte klientelu jakoukoliv, naše technologie vám pomáhají nejen v tom si ji udržet, ale také rozšířit.