Trendy

Současná krize uspíšila nutnou digitalizaci a automatizaci tiskových služeb. Zakázky se zmenšují. Zadavatelé zvažují, zda jim investice do tištěných produktů přinese kýžený efekt. Každá krize je příležitostí k zamyšlení nad současným stavem a nad příležitostmi k růstu. Význam tištěných materiálů se nemění, potřeba tisku zůstává, mění se potřeby a skladba zadavatelů tisku. Tisk nad rámec klasického CMYK barevného modelu je jasným nastupujícím trendem. Xerox však jde dále, mnohem dále …

Technologie

Technologie Xerox Adaptive CMYK+ nepřináší pouze jednu nebo dvě přídavné barvy, ale hned dvě velmi snadno vyměnitelné sady čtyř speciálních barev. Sada Vivid Toner Kit obsahuje zlatou, stříbrnou, bílou a čirou tiskovou barvu. Sada Fluorescent Toner Kit přináší fluorescenční azurovou, purpurovou a žlutou a k tomu klasickou černou. Nejen žlutá je fluorescentní, ale také azurová a purpurová. Výměna kitů nevyžaduje žádné speciální nástroje, dokonce ani ten šroubovák. Žádné čištění tonerových podavačů, žádné vysávání hadic. Pouze 15 minut a můžete tisknout v ůžasných barvách. Chce to jen trochu plánování výroby. Získáte tak hned tři tiskové stroje v jednom. Úspora místa, úspora nákladů. Pokud již skvělý stroj Versant 180 (a / nebo C9070) máte, stačí pořídit Vivid Toner Kit a nebo ještě lépe “combo” obsahující také Fluorescent Kit a máte vše, co potřebujete.

Možnosti

Představte si téměř neomezené možnosti vaší kterativity. Vaše sny a představy byly až dosud svázány barevným prostorem CMYK. Již nejsou! S technologií Xerox Adaptive CMYK+ můžete vytvářet fantastické tiskoviny například na černém nebo tmavém papíře s použitím zlaté, stříbrné, bílé a čirého “laku” najednou, v jednom průchodu. Představte si svatební oznámení, vizitky, pozvánky, visačky. Nebo můžete navrhovat vstupenky, vouchery, letáčky a etikety v zářivých fluorescentních barvách. Také můžete klasicky připravená CMYK data zkusit vytisknout se založeným Fluorescent kitem – získáte zcela unikátní vzhled! Případně můžete kombinovat klasický CMYK tisk s druhým průchodem CMYK+. A pak jsou možnosti téměř neomezené! Malosériové obaly, POS / POP produkty, etikety a řada dalších aplikací čeká pouze na vaši kreativitu.

Byznys

Zkuste začít opět na digitálním tisku vydělávat!
Klasický CMYK tisk se pomalu ale jistě stává komoditou. Marže klesají, řadu kalkulací děláte jen tak, protože víte, že nejste a ani nechcete být nejlevnější. Pokud nechcete soutěžit o nejlevnější nabídku, musíte zbořit zeď bránící vám v rozletu. Zeď na hranici barevného modelu CMYK.  Průzkum společnosti Infotrends / Keypoint Intelligence potvrdil jinak poměrně známý fakt – zadavatelé tisku si rádi připlatí za něco výjimečného. Například za tisk jinými než CMYK barvami jsou si zákazníci ochotni připlatit až 90% nad běžnou cenu obdobného produktu v pouze CMYK barvách. Tím vaše marže může stoupnout až na 400%. Návratnost investice do CMYK+ kitu je opravdu krátká. Pokud budete tisknout například pozvánky formátu A6 za použití zlaté, stříbrné, bílé a čiré návratnost vaší investice nastane již kolem dvou tisíc archů SRA3. Investice do CMYK+ kitů odemkne váš nový ziskový potenciál! Získáte lukrativní a především věrnou klientelu.

3 kroky k úspěchu

Častým argumentem je “moji zákazníci požadují pouze CMYK tisk”, případně “moji grafici (grafici mých klientů) nebudou umět připravit pro CMYK+ data”. Každá nová technologie, nová možnost, nová myšlenka, potřebuje osvětu. S CMYK+ je to stejné. V Xeroxu jsme si toho dobře vědomi a proto je k CMYK+ technologii dostupný snadno použitelný manuál pro designéry. Během několika minut se naučíte jak myslet ve CMYK+, jak připravovat data a jak je co nejefektivněji tisknout. Včetně tipů a triků z praxe. Co tedy musíte udělat?

První krok

Pořiďte si technologii CMYK+ pro váš stávající Xerox Versant, nebo vyměňte váš stávající tiskový stroj za nový stroj Xerox Versant přímo s “combo” kitem za zvýhodněných podmínek.

Druhý krok

Naučte s technologií pracovat vaše vlastní grafiky, vytvořte si vaše vlastní vzorky. Přibalte ke každé expedované zakázce vzorek CMYK+. Navštivte vaše klíčové zákazníky a seznamte je s možnostmi, které CMYK+ přináší. Oslovte další designéry, agentury, marketingová oddělení, vaše budoucí nové zadavatele tisku.

Třetí krok

Odhoďte břemeno komodity. Zažijte znovu pocit dobře zaplacené práce. Tiskněte na luxusní média v luxusních barvách. Vaši zákazníci se k vám budou rádi vracet!

CMYK + kit

Přijďte se na CMYK+ podívat „naživo“. Rádi vás uvítáme v našem showroomu, nebo vás navštíví náš autorizovaný obchodní partner a možnosti této úžasné technologie vám představí přímo u vás.

Rezervujte si termín nebo nám zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět. Těšíme se na vás!

Podívejte se na detailní popis technologie:

Leták (v češtině)

Zobrazit leták
Naučte se připravit data pro CMYK+:

Návod pro grafiky a tiskaře (v angličtině)

Zobrazit návod